Zľava Mölkky  - debna drevené kolíky Zobraziť väčšie

Mölkky - debna drevené kolíky

Nový

Mölkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Mölkky je vynikajúci spôsob, ako spoznať nových ľudí, alebo ako posilňovať vzťahy s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

Viac detailov

33,60 €

33,60 € za 1

Detaily

Skvelá hra z Fínska

Mölkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Mölkky je vynikajúci spôsob, ako spoznať nových ľudí, alebo ako posilňovať vzťahy s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi. Nie je potrebné žiadne fyzické sily: úspech je založený na kombinácii náhody a presnosti hádzanie. Všetko, čo potrebujete, je vonkajší priestor - záhrada, park alebo trávnik - pár priateľov a sada kolíkov Mölkky. Táto sada Mini Mölkky sa dá hrať veľmi dobre aj doma na chodbe alebo v izbe.

 

História Mölkky

Mölkky je pôvodná fínska kolíková hra, ktorá pochádza z južnej časti Fínska. Pripomína známu ruskú hru Gorodki. Pri hre Mölkky však nie je vyžadovaná vysoká fyzická zdatnosť, ako je tomu u jej staršej alternatívy Gorodki.

 

Hra Mölkky je šetrná k životnému prostrediu
Mölkky sa ručne vyrába vo Fínsku z borovíc, ktoré pochádzajú z lesov s certifikátom PEFC. Tento certifikát zodpovedá norme FSC. Mölkky je teda ekologický spôsob, ako si užívať skvelú zábavu pod šírym nebom.

 

Mölkky a svet

Mölkky dobýva celý svet! Okrem toho, že je najrýchlejšie predávanou vonkajšia hrou v severských krajinách, má Mölkky nadšených hráčov po celom svete. Od roku 2004 sa vo fínskom Lahti konajú turnaja majstrovstiev sveta.

 

Popis:

  • 12 kolkov + 1 hádzací kolík
  • Rozmer celého balenia: 13 cm (šírka) x 18 cm (výška) x 7,5 cm (hĺbka)
  • Rozmer jedného kolíka: výška 7 ​​cm, priemer 2,8 cm.
  • Hra je určená do interiéru aj exteriéru